Lekarze Tarnowskie Góry

dr Ewa Pełka

Tarnowskie Góry

Wizyta u pani doktor nie trwa 5 minut jak u innego lekarza. Nigdy się nie spieszy, zawsze ma czas dla pacjenta. Bardzo dokładnie bada, lubi dzieci, nawet jak są niegrzeczne/nadpobudliwe nie przeszkadza jej to, i to że biegają po gabinecie i wszystkiego dotykają. Dobrze tłumaczy, doradzi, pomoże wybrać specjalistę, zna się na innych chorobach, które nie są jej specjalnością. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Anja

dr Piotr Szymik

3-go Pułku Ułanów 11
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem niezwykle wdzięczna Panu doktorowi za Jego profesjonalizm w podejmowaniu trafnej diagnozy i decyzji o dalszym leczeniu . Poświęca on wiele uwagi pacjentom /opinia usłyszana od innych pacjentów /...Sama tego doświadczam przy każdej wizycie . Niezwykle ciepły , empatyczny lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej . Poświęca wiele uwagi na rozmowę z pacjentem i słucha pacjenta z atiencją . Nikogo nie lekceweważy , chętnie pomaga , nie odsyła pacjentów , ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Szymon Płaczek

Internista, Pulmonolog

ul. Na Glinkach 22
42-609 Tarnowskie Góry

Pan Szymon to przede wszystkim człowiek i świetny specjalista! Po wizycie u kilku innych lekarzy, którzy odesłali mnie „z kwitkiem”, Pan Szymon „wziął sprawy w swoje ręce”. Zlecił badania CITO i na ich podstawie wystawił diagnozę. Jestem pod ciągła profesjonalną kontrolą lekarską, dzięki której wszystko idzie do przodu! Mimo, że w Służbie Zdrowia mamy co mamy, on dalej z uśmiechniętą twarzą robi swoje i robi to świetnie!
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Anna Wycisk

Kardiolog

ulica Bałkańska 4B/10
42-612 Tarnowskie Góry

Chciałabym Państwu opowiedzieć jakim lekarzem jest Pani doktor Anna Wycisk. Od wielu lat mój mąż leczy się u wspaniałej lekarki jaką jest Pani doktor. Śmiało mogę powiedzieć, że wielokrotnie ratowała mu życie, co nie jest bagatelne, zważywszy na młody wiek mojego męża.Jest lekarzem z powołania, rzetelnym i bardzo konkretnym. W środowisku lekarskim wyróżnia się tym, że jest CZŁOWIEKIEM, co nie jest zbyt rozpowszechnione, jak sami państwo wiecie. Wraz z mężem ...
Opinia dodana przez: Lotar1989

Grażyna Kołodziej

Gabinet Lekarski
32-769 Tarnowskie Góry

Chodzę do Pani doktor odkąd pamiętam, jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i cierpliwość !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Michalik

Internista, Endokrynolog

NZOZ ANIMED
ulica Piłsudskiego 9A
42-600 Tarnowskie Góry

Na tarczycę leczę się wiele lat, pani dr.B.Michalik jest chyba czwartym lekarzem, który mnie leczy. Moim zdaniem jest najlepszym lekarzem jaki mi się trafił w życiu.Dodam że leczę się na serce, kręgosłup,oczywiście korzystam z porad lekarza rodzinnego, byłam wiele razy w szpitalu, i nie spotkałam tak dobrego lekarza.To prawda co napisała p.Danuta jest oszczędna w słowach i bardzo dobrze czas lekarza i mój jest cenny. Nie przychodzimy przecież do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Damian Kawecki

Kardiolog, Internista

42-600 Tarnowskie Góry

Przemiły, kompetentny, wyrozumiały, dopiero po wizycie u Pana Doktora zrozumiałam swoją chorobę serca i teraz stosuję się do wszystkich zaleceń. Czuję się świetnie. Życzę wszystkim takiego Lekarza!

lekarz Hanna Kuropatnicka

Kardiolog

42-600 Tarnowskie Góry

Pani Doktor jest doskonałym specjalistą kardiologiem. Zawsz służy pomocą, jest miła i kompetentna. Pomogła mi w mojej chorobie serca i teraz jestem pod Jej opieką już kilka lat. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Krystyna Nowak

Internista, Kardiolog

Rynek 17
42-600 Tarnowskie Góry

Najlepszy kardiolog jakiego znam. Zapalenie mięśnia sercowego leczy bardzo skutecznie. Bardzo konkretna i bezpośrednia osoba. Jeden z nielicznych lekarzy z powołaniem. Wielu osobom uratowała życie.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Krzysztof Buda

N.Z.O.Z. BI - ME
ulica Leśna 23
42-600 Tarnowskie Góry

Doktor Buda to najlepszy chirurg jakiego poznałam. Co niektórzy lekarze powinni brać z niego wzór.

lekarz Anna Kubis-Pietryga

Zaciszna 12
42-606 Tarnowskie Góry

Bardzo dobra lekarka. Dobrze wykształcona, potrafi rozpoznać po objawach choroby, których inni lekarze nie rozpoznali. Empatyczna, ma czas dla pacjenta, wszystko dokładnie i zrozumiałym językiem dla pacjenta tłumaczy. Ponoć nie pracuje już w Avimedzie a szkoda :-(
Opinia dodana przez: kris
{'id': 21302, 'name': u'Tarnowskie G\xf3ry'} Psychoterapeuta
                                       mgr Michał Buczek

mgr Michał Buczek

Psychoterapeuta

Psychoterapia Michał Buczek
Powstańców Śląskich 36/4b
42-600 Tarnowskie Góry

Uczęszczam na terapię od 6 miesięcy. Pan Michał od pierwszej wizyty budzi zaufanie. Dzięki dobremu podejściu człowiek nie stresuje się na spotkaniach.
Opinia dodana przez: Maciek

lek. dent. Elżbieta Borowiec

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Euro-Med"
ulica Dolna 1
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały lekarz miła cierpliwa i kompetentna. Polecam panią doktor. Szkoda że nie przyjmuje już w Piekarach Śl.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Joanna Sztremer-Vierek

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej p.w. św. Kamila, prowadzony przez Zakon Posługujących Chorym - OO Kamilianie
ulica Bytomska 22
42-606 Tarnowskie Góry

Od 22 lat leczenie wraz z zabiegami operacyjnymi. Cudowna jak Mama Pani Doktor, po padaniach potrafi postawić 100% diagnozę. Pozdrawiam i oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: DAWID

lekarz Jacek Swoboda

ul.Kazimierza Wielkiego 8
42-605 Tarnowskie Góry

Pan doktor jest kompetentny, zna się na swoim fachu. Trafnie zdiagnozował moją chorobę. Dobrane leki okazały się skuteczne.

dr hab. n. med. Anna Obuchowicz

42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniała Pani Doktor, zawdzięczamy jej wiele, bardzo życzliwa i rozumiejąca pacjenta i jego rodzinę, przekazująca mnóstwo informacji a przede wszystkim zdecydowanie trafne diagnozy Krzysztof

lekarz Alfred Pischka

Tarnowskie Góry

Polecam. Lekarz starej daty z dużym doświadczeniem.

Krzysztof Kozłowski

Neonatolog, Pediatra

nr 3
Tarnowskie Góry

Wspaniały lekarz! Ma podejście do dzieci, widać że zależy mu na małych pacjentach. Od wielu lat lecze moje dzieci u niego. Nigdy mnie nie zawiódł. Mam zaufanie do Pana doktora :) a moje dzieci lubią do niego jeździć. Zawsze jak mamy problem znajdzie czas aby nas przyjąć! Jak nie u siebie prywatnie to w szpitalu gdzie pracuje. Jest przeciwnikiem antybiotyków, którzy inni lekarze uwielbiają. Bardzo dobry lekarz, z powołania. A ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Aleksandra Kawczyk-Krupka

Wyspiańskiego 16
42-600 Tarnowskie Góry

Pani doktor konkretna z ogromnym pokładem wiedzy . Odrazu przechodzi do działania. Już na pierwszej wizycie robi USG żył. Wdraża leczenie odpowiednie nie tylko dla schorzenia ale i dla osoby . Mówi co robić lub do kogo dalej się udać. Człowiek wychodzi z gabinetu i nie czuje się zagubiony. Nie mówi dziwnych czy złośliwych uwag tak aby nie zawstydzić pacjentów którzy zaniedbali żylaki. A najlepsze że byłam tylko na NFZ ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Cichoń

Lekarz rodzinny

Młodości 10
42-606 Tarnowskie Góry

Miła , rzeczowa Pani doktor , bardzo mi pomogła , po pierwszej wizycie wiedziałam , że trafiłam do odpowiedniej osoby , która jest mi w stanie pomóc , oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Anka